*total_results*:
*view_all_results*
Lt En
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas
lt
En

Naujienos

LVAT suaukotos lėšos jau pasiekė „Maltos ordino“ atstovybę

LVAT suaukotos lėšos jau pasiekė „Maltos ordino“ atstovybę
2018-01-30

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) darbuotojai visą 2017 metų gruodį ir 2018 metų sausį dalyvavo gerumo akcijoje – rinko aukas „Maltos ordino“ organizacijos globojamiems asmenims, siekdami bent iš dalies prisidėti prie sunkiomis sąlygomis gyvenančių žmonių būties gerinimo.

 

Visų teismo darbuotojų suaukotos lėšos 2018 m. sausio 29 dieną buvo perduotos „Maltiečiams“. Anot „Maltos ordino“ generalinės sekretorės Dalios Kedavičienės, kiekvienas žmogus, kiekviena organizacija, prisidedantys prie šio projekto, yra labai laukiami. Kadangi organizacija globoja daug artimųjų neturinčių, vienišų ar negaluojančių asmenų, kasdien yra laukiami ir savanoriai, kurie savo darbu padeda įgyvendinti šį projektą.

 

LVAT teisėjas Ramūnas Gadliauskas susitikimo metu pabrėžė, jog tai, kokį darbą atlieka „Maltiečiai“, yra prasminga ir taurina kiekvieną, prisidėjusį prie sunkiai besiverčiančių asmenų lūkesčių išpildymo, jų gerbūvio kūrimo. „Organizacijos atstovai dirba išties sunkų, tačiau labai reikalingą darbą – negailėdami savo jėgų ir laiko, pagal galimybės padeda visiems pagalbos prašantiems. Linkime nesustoti daryti gerus darbus – tik darydami gera kitiems, galime tikėtis geresnio pasaulio šiandien ir rytoj“, – po susitikimo kalbėjo LVAT teisėjas R. Gadliauskas.

 

Cituojant arba kitaip platinant šią informaciją, prašome nurodyti informacijos šaltinį.